ПолiтДумка

Для випробувань в ЗСУ передали вітчизняний наземний дрон

04 декабря
08:06 2023

Компанія «Українська бронетехніка» передала Збройним Силам України для випробування на передовій роботизовану платформу AGEMA. Її розробником є компанія Milanion з Об’єднаних Арабських Еміратів, а постачальником — «Українська бронетехніка».

Про це в.о. головного конструктора компанії «Українська бронетехніка» Богдан Петрів розповів у інтерв’ю директорові інформаційно-консалтингової агенції Defense Express Сергієві Згурцеві, в рамках спільного проекту з телеканалом «Еспресо».

Загальна мета таких випробувань – перевірити, як AGEMA може працювати за різних умов на фронті, і за висновками військових прийняти рішення, чи цю платформу можна доопрацювати на потужностях в України, чи ж потрібно буде просити партнерів з Milanion, щоб вони провели ці доопрацювання.

Як доповнює Петрів, на платформі AGEMA є можливість встановлення різних видів озброєння, але наші військові випробовують цю платформу поки що без зброї. Можливо, за певний час наші захисники почнуть тестувати AGEMA з озброєнням, і це дозволить визначитись із оснащенням – кулемет та інша протипіхотна зброя, або ж ПТРК.

Роботизована система AGEMA має амфібійні можливість, її система управління відпрацьована також, говорить в.о. генерального конструктора «Української бронетехніки».

Источник: zn.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Чим не можна протирати екран вашого смартфона: ці засоби принесуть шкоду

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!