• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Дружина російського полковника, що застрелився, написала листа Путіну

29 ноября
08:54 2022

Вдова російського офіцера Вадима Бойка, який відповідав за мобілізацію у Владивостоці, написала листа Путіну. Вона каже, що її чоловікові загрожували кримінальною справою, пише телеграм-канал Сірєна.

Вадиму Бойку доручили відремонтувати військову техніку для мобілізованих та підготувати новобранців до бойових дій. Російський полковник багато разів доповідав керівництву про те, що техніка несправна, а спорядження для мобілізованих немає, проте йому не допомагали. 14 листопада після перевірки полковнику сказали, що заведуть проти нього кримінальну справу про втрату та псування держмайна на 100 млн рублів і заберуть власність у рахунок боргу, пише дружина офіцера Юлія Бойко.

За словами жінки, після початку мобілізації її чоловік місяць страждав на безсоння і схуд на 15 кілограмів. Вона просить Путіна простежити, як розслідують кримінальну справу про смерть її чоловіка, та «притягнути до відповідальності всіх причетних».

Источник: inforesist.org

Share

Статьи по теме

Последние новости

Де Дзерби: Надеемся, что Кайседо останется в команде — Футбол, Мойсес Кайседо, Роберто Де Дзерби, Брайтон, Чемпионат Англии, Трансферы — Террикон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY