ПолiтДумка

експерти попереджають про високий ступінь замінованості

24 марта
17:20 2023

Цього року навряд чи слід чекати на пляжний сезон. Узбережжя — це все ще «зона оборони».

Про це сказала керівниця пресцентру Сил охорони та оборони Оперативного командування «Південь» Наталя Гуменюк в ефірі телемарафону.

«Ступінь замінованості і протидії загрозі, яка все одно залишається, хоча зводиться до мінімуму, вона досить висока. На сьогодні зарано говорити про те, що узбережжя це курортна зона, скоріш за все, це зона оборони», — сказала Наталя Гуменюк.

Зазначимо, крім заборони на відвідування узбережжя Одеси існує ймовірність, що нічні клуби не зможуть працювати навіть влітку. Втім, буде враховано досвід минулого року, коли були створені відповідні центри дозвілля та відпочинку.

Нагадаємо, через війну надходження до держбюджету від туристичної галузі скоротилися майже на 34%. В Одеській області ситуація ще гірше — прибутків стало менше аж на 78%. 

За словами голови Державного агентства розвитку туризму Мар’яни Олеськів, представники галузі дуже швидко адаптувалися до умов рейок війни. У тих регіонах, де не відбувалися бойові дії, готелі виконували функцію притулку для тих, хто змушений був втікати від масштабних обстрілів, і влітку туроператори, які спеціалізуються на внутрішніх подорожах, змогли відновити свою діяльність на 50%.

Источник: odesa.novyny.live


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Вчені запропонували новий спосіб заряджання, який значно подовжує роботу акумулятора

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!