ПолiтДумка

Гендиректор підвищив зарплату працівникові за те, що він відповідає на нічні дзвінки

19 сентября
21:05 2023

Генеральний директор фірми з управління інвестиціями Renaissance Technologies сказав, що підвищив зарплату своєму працівнику, щоб подзвонити до нього щодо роботи вночі. Про це та інші особливості найму він розповів у подкасті «Біржі в Goldman Sachs», пише Business Insider.

Пітер Браун поділився своїм підходом до пошуку працівників. Бізнесмен розповів, що в основному наймає людей без досвіду фінансів. Він пояснив, що йому легше навчати «математиків про ринки, ніж навчати математики та програмування людей, які знаються на ринках».

Коли йшлося про претендентів, Браун сказав, що йому потрібні здібності до математики та програмування, а також сильна трудова етика.

Натомість він досить легко може підвищити заробітну плату. Гендиректор розповів, що якось працював дуже пізно ввечері з іншим співробітником. І тоді йому знадобилось дізнатись думку ще одного підлеглого.

«Була десь перша година ночі, і я вже підняв трубку, щоб зателефонувати йому. І Джим каже мені: “Зачекай. Ти не можеш телефонувати цьому хлопцеві посеред ночі. Він не заробляє стільки грошей”. Тому я сказав: “Добре, як щодо цього? Я скажу, що ми підвищимо йому зарплату. А потім поставимо наше запитання“», – розповів бізнесмен і додав, що в результаті вони так і зробили.

Також він поділився, що часто залишався ночувати в офісі. За його словами, він провів дві тисячі ночей на роботі (це більш як п’ять років).

Источник: mc.today

Share

Статьи по теме

Последние новости

Стефанчук подякував маршалку Сенату Польщі за значний внесок у протидію російській агресії

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY