ПолiтДумка

Голова розвідувального управління Канади застерігає канадців не користуватися TikTok

19 мая
10:01 2024

Агентство безпеки Канади намагається відмовити канадців від використання TikTok, повідомляючи користувачам, що їхні дані «доступні для уряду Китаю».

В інтерв’ю CBC News, яке вийде в ефір у суботу, Девід Віньо, директор служби розвідки безпеки Канади, сказав, що «існує дуже чітка стратегія з боку уряду Китаю… мати можливість отримати… особисту інформацію. з усього світу», – повідомляє CBC 

«Вони використовують аналіз великих даних, у них є дивовижні комп’ютерні ферми, які обробляють дані, вони розробляють штучний інтелект… на основі цих даних», — додав Віньо.

Здатність китайського уряду отримувати доступ до даних користувачів є одним з провідних у зусиллях США регулювати — і, можливо, навіть забороняти — додаток. У квітні Конгрес прийняв законопроєкт, який забороняє TikTok , якщо він не відійде від своєї материнської компанії ByteDance, яка базується в Пекіні. TikTok подав до суду на уряд США через закон у травні, стверджуючи, що майбутня заборона є неконституційною. 

Раніше TikTok стверджував, що співробітники в Китаї не можуть отримати доступ до даних користувачів із США та Європи. Компанія вжила дві масштабні заходи з корпоративної реструктуризації — Project Texas і Project Clover, посилаючись на спроби США та Європи відповідно — для виділення даних користувачів із Китаю. Дані користувачів із США розміщуються в хмарній інфраструктурі Oracle і не повинні бути доступні нікому за межами США, хоча нещодавній звіт Fortune свідчить про те, що зусилля щодо захисту даних користувачів у США були «значною мірою косметичними».

«Ці твердження не підтверджені доказами, і річ у тому, що TikTok ніколи не ділився даними канадських користувачів з урядом Китаю, і ми не ділилися б цим, якби його запитали», — сказала The Verge прессекретар TikTok Даніель Морган .


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Ральф Рангник: Я бы предпочел финишировать первым

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!