• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Головна фішка нових iPhone з’явилася на смартфонах Xiaomi

13 сентября
13:10 2022

Головною фішкою нових iPhone 14 Pro став інтерактивний виріз, який купертинівці назвали Dynamic Island. Спільноті Android-користувачів ідея сподобалася – настільки, що її вже скопіювали та перенесли на девайси Xiaomi.

Розробники теми оформлення для MIUI під назвою Grumpy UI показали свою версію динамічного острова. У ній відображається обкладинка пісні, що програється в плеєрі, або іконка месенджера, до якого надходять повідомлення. Область віджету здатна розширюватися, наприклад, клік по ньому відкриває вікно з елементами керування музикою.

Користувач може вказати місце вирізу під фронтальну камеру, щоб віджет добре виглядав на різних смартфонах Xiaomi. Розробник обіцяє, що в майбутньому він навчиться показуватися час, дату, заряд, що залишився, і отримає інтеграцію з іншими додатками.

Зараз тема Grumpy UI перебуває на перевірці, після проходження якої стане доступною для завантаження у фірмовому магазині MIUI Themes. І, напевно, вже незабаром ентузіасти представлять безліч подібних утиліт для решти Android-смартфонів.

Источник: gsminfo.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Україна розраховує, що Данія приєднається до «повітряної коаліції» — Шмигаль

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY