ПолiтДумка

Google попросила користувачів терміново оновити браузер Chrome

29 сентября
00:06 2023

Google випустила екстрене оновлення для настільної версії браузера Chrome за номером 117.0.5938.132, щоб виправити «вразливість нульового дня».

Компанія поки не наводить подробиць про вразливість, оскільки спочатку хоче дати користувачам час для оновлення, проте, пише Bleeping Computer, патч виправляє вразливість переповнення буфера.

Зазвичай такі проблеми безпеки дозволяють зловмиснику непомітно встановити шпигунське програмне забезпечення на пристрій жертв, які навіть не підозрюють про це.

Тим часом це вже друга серйозна вразливість, виявлена та виправлена Google цього місяця. До цього компанія просила користувачів швидше оновити свої Chrome через помилку бібліотеки (libwebp) кодека зображень WebP. Через неї зловмисники могли отримати доступ до інформації на уражених комп’ютерах.

Оновлення Chrome 117.0.5938.132 вже доступне для Windows, macOS та Linux. Перевірити його наявність можна через меню у розділі «Довідка» → «Про браузер Chrome».

Користувачам Microsoft Edge, Brave та інших браузерів, що працюють на движку Chromium, також рекомендують перевірити оновлення програми.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Заря и Рух обошлись без забитых мячей под присмотром Кучера

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY