ПолiтДумка

Гуменюк розповіла про складну евакуацію з Херсонської області

09 июня
17:37 2023

Голова об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк розповіла під час брифінгу останні новини про евакуацію з Херсонської області 9 червня.

Деталі

За її словами, процес триває дуже важко, але захисники України попри великий ризик все одно допомагають постраждалим громадянам.

Там дуже складний процес евакуації. І Президент звертався до міжнародних організацій, які мають долучитися до того, щоб вплинути на окупаційну владу та окупаційні війська для організації термінового порятунку тих людей, які опинилися у водних пастках. Але тим не менше є випадки того, як ми бачили порятунок родини з Олешків, які отримали допомогу від Сил оборони навіть під ризиком проходження через «сіру зону»

Представники Національної поліції України зі зрозумілих причин не можуть розкрити деталі евакуації людей з тимчасово окупованої росіянами території Херсонської області, оскільки чимало українців все ще перебувають у регіоні під ударами окупантів.

Источник: meta.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

В Україні розробили безкоштовну мобільну гру кримськотатарською

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!