ПолiтДумка

Гурт Scorpions на концерті у Берліні розгорнув прапор України та присвятив свій легендарний хіт

26 мая
05:17 2023

Легендарний німецький рок-гурт Scorpions 23 травня відіграв концерт у Берліні. Під час виступу музиканти висловили солідарність і підтримку українському народу.

Коли фронтмен Scorpions Клаус Майне виконував культовий хіт гурту Wind of changes, він розгорнув величезний український прапор і обгорнувся їм. В цей момент позаду співака на екрані з’явився міжнародний символ миру – «пацифік» у синьо-жовтих кольорах.

Зазначимо, що гурт Scorpions від початку повномасштабного вторгнення рф підтримує Україну. Колектив скасував всі свої виступи в країні-терористці: «Я не думаю, що ми ще коли-небудь виступатимемо в росії. Принаймні не в найближчому майбутньому. Це сумно. Але ви маєте зробити свої власні висновки з реальності», — говорив в одному з інтерв’ю Майне.

Також Scorpions замінив рядок з культової пісні Wind of changes «I follow the Moskva down to Gorky Park» на «now listen to my heart, it says Ukrainia».

Місяць тому Клаус Майне в інтерв’ю поділився, що коли війна закінчиться і Україна переможе, вони мріють з колективом приїхати до нашої країни і виступити з концертом миру на Майдані в Києві.

Источник: tsn.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Украина вошла в 10-ку самых дорогих сборных Евро

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!