Хакери масово зламують комп’ютери за допомогою файлів програми Word
Хакери видумали новий вид фішингових атак з використанням файлів Microsoft Word. При цьому вони обходять як системи захисту операційних систем, так і почтових служб.
Фахівці з Any.Run розповідають про масове розсилання пошкоджених файлів популярного текстового редактора, за допомогою e-mail-розсилок. Основа ідея полягає в тому, що файли з вірусом поштові засоби безпеки сканують і відразу відправляють в спам, а от пошкоджені файли з вірусом, вони вислідити не можуть. При цьому, скачуючи такий файл і використовуючи з Word офісна програма відновлює його і робить доступним для читання. Потім цей файл може перенаправляти користувачів на фішінгові сторінки і відправляти їх дані зловмиснику.
Варто зауважити, що жоден з антивірусів пошкоджений файл не вважає шкідливим, тому найкраще всього дуже ретельно ставитися до процесу скачування будь-яких файлів з e-mail на свій ПК.
Источник: tehno.prostomob.com