ПолiтДумка

HP розпочала виробництво доступних хромбуків в Індії

03 октября
06:13 2023

Американська компанія Google спільно з Hewlett Packard уклали партнерство, в рамках якої в Індії розпочалося виробництво хромбуків.

Це партнерство спрямоване на досягнення мети щодо покращення забезпечення органів освіти, шкіл та установ економічно ефективними, безпечними та високоякісними комп’ютерними пристроями, а також щоб представити новинки більшій кількості студентів.

Завод Flex, розташований недалеко від Ченнаї, де HP з серпня 2020 виробляє різні ноутбуки і настільні комп’ютери, вироблятиме хромбуки. 2 жовтня 2023 року там почали вироблятися хромбуки HP.

Google стверджує, що Chromebook допомагають більш ніж 5 мільйонам учнів та вчителів по всьому світу та є провідними пристроями у сфері шкільної освіти. Пристрої Chromebook мають вбудовані функції доступності та безпеки.

Вікрам Беді, старший директор з персональних систем HP в Індії, сказав: «HP прагне просувати цифрову справедливість, і ми реалізуємо безліч ініціатив, спрямованих на забезпечення цифрової освіти по всій Індії. Виробництво ноутбуків Chromebook в Індії дозволить індійським студентам отримати легкий доступ до доступних ПК».

Share

Статьи по теме

Последние новости

Barrett представляє далекобійну снайперську гвинтівку MRADELR

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY