ПолiтДумка

Huawei Mate 60 Pro розібрали, виявивши недоліки смартфона

22 сентября
22:50 2023

Популярний YouTube-канал PBKreviews, що спеціалізується на розбиранні смартфонів та інших гаджетів, взявся за Huawei Mate 60 Pro. Результати виявились досить цікавими.

Mate 60 Pro викликав багато суперечок, тому що це черговий флагманський смартфон Huawei після попадання до чорного списку США в 2019 році. Це означає, що компанія не може закуповувати певні компоненти у американських постачальників, включаючи чіпи Qualcomm.

Незважаючи на санкції, Huawei випустила Mate 60 Pro з 5G-чіпсетом, зробленим за 7-нм техпроцесом. Відео розбирання від PBKreviews показало материнську плату телефону, на якій розташовані чіпи RAM від SK Hynix, встановлені над чіпсетом HiSilicon Kirin 9000s.

SK Hynix розпочала розслідування того, як її чіпи оперативної пам’яті потрапили до Mate 60 Pro – компанія заявляє, що не продавала їх Huawei ще з 2020 року.

Крім того, відео показало, що у Mate 60 Pro дуже дисплей, що дуже складно знімається. Тест на стійкість до падінь PBKreviews показав, що скло Kunlun 2 дуже міцне, але 6,82-дюймовий LTPO AMOLED-дисплей був безповоротно пошкоджений при спробі його зняти.

Це говорить про те, що дисплей дуже щільно приклеєний, що робить його заміну складною та дорогою. У результаті Huawei Mate 60 Pro отримав оцінку ремонтопридатності 5 із 10.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

В Україні розробили дрон-перехоплювач, що здатен розвивати швидкість до 315 км

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!