Ілон Маск придумав новий спосіб монетизації Twitter
Наприкінці минулого року керівництво Twitter розпочало обговорення нового способу монетизації. Йдеться про продаж користувачам нікнеймів за аналогією з Telegram.
Подробиці
За даними NYT, нікнейми продаватимуться з аукціонних торгів. Користувачі сервісу мікроблогів, які братимуть у них участь, зможуть робити ставки. Передбачається, що продаж нікнеймів з аукціону дасть змогу Twitter збільшити виручку.
Наприкінці року Ілон Маск повідомив про видалення із соцмережі r 1,5 млрд пасивних профілів користувачів. Йдеться про акаунти, вхід у які не здійснювався багато років.
Журналісти NYT зазначають, що цінність мають виключно унікальні нікнейми на кшталт назв брендів або імен відомих персон. Twitter зможе непогано заробити на їх продажу. Багато компаній готові викласти за унікальний нікнейм кілька тисяч доларів.
Чинні в Twitter правила виключають можливість продажу нікнеймів. Ними в сервісі мікроблогів торгують лише хакери. У 2020 році у США було заарештовано ініціатора найбільшої в історії Twitter кібернетичної атаки. Вона мала на меті “викрадення” профілів із короткими назвами з метою їх подальшого перепродажу.
Источник: prostomob.com