ПолiтДумка

Інтернет-шахраї ошукали чоловіка на 60 тисяч гривень

30 мая
00:59 2025

На Кременеччині 40-річний чоловік позбувся майже 60 тисяч гривень, намагаючись оформити «грошову допомогу» через фейкову інформацію в месенджері.

Про це повідомили на офіційному сайті Головного управління Національної поліції в Тернопільської області.

Замість обіцяних 10 тисяч від держави онлайн-аферисти зняли з кредитного рахунку потерпілого майже 60 тисяч гривень.

Обдурений чоловік отримав повідомлення з покликанням на нібито офіційну програму виплат. Перейшов за ним і ввів чотиризначний код із банківського застосунку. Цього вистачило, щоб зловмисники отримали доступ до його рахунку.

Правоохоронці з’ясували: кібершахраї використали фішингову схему – підроблену сторінку, яка виглядала як офіційний сайт.

Поліція розпочала кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу (шахрайство). Пошуки злочинців тривають.

Працівники правоохоронних органів наголошують:

  • не довіряйте SMS і повідомленням у месенджерах про виплати;
  • не вводьте коди, паролі й банківські дані на незнайомих сайтах;
  • перевіряйте інформацію тільки на офіційних урядових ресурсах.

У разі підозри на шахрайство телефонуйте 102 або на гарячу лінію кіберполіції: 0 (800) 50-51-70.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Главное за день: Оболонь спасается, ЛНЗ отрывается, Шахтер не отпускает и другие новости

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!