ПолiтДумка

iOS 18 пропонує використовувати твердотільні кнопки в лінійці iPhone 16

13 июня
02:14 2024

Apple анонсувала iOS 18 на WWDC24, яка нарешті має деякі функції ШІ та кілька інших покращень. Одна з них — покращені візуальні ефекти. У першому попередньому перегляді iOS 18 для розробників ви помітите покращену анімацію, коли ви натискаєте кнопку живлення або гойдалку гучності. Використання кнопок демонструє «ефект стискання» на екрані, що передбачає використання твердотільних кнопок у майбутньому, можливо, в iPhone 16. Ефект на екрані також регулюється відповідно до частоти натискання кнопок.

Окрім нової анімації, iOS 18 також додає можливість вимкнути телефон із центру керування без використання кнопки живлення. Це також свідчить про те, що зміни відбуваються в кнопках.

Раніше ходили чутки, що лінійка iPhone 15 матиме твердотільні кнопки. Однак через деякі технічні проблеми, пов’язані з масовим виробництвом, минулого року Apple вирішила скасувати свій план і використовувати звичайні кнопки з можливістю натискання на моделях iPhone 15 Pro. Але зміни в операційній системі свідчать про те, що Apple не скасувала свій план повністю.

Схоже, Apple усунула перешкоди для масового виробництва iPhone за допомогою нової технології, що може пояснити впровадження оновлених візуальних ефектів в останній версії ОС.

Деякі відносно нещодавні чутки також стверджують, що модельний ряд iPhone 16 нарешті може мати дизайн без кнопок (з твердотільними кнопками). У звіті Economic Daily News стверджується, що Apple співпрацює з ASE Group (Advanced Semiconductor Engineering, глобальним постачальником послуг зі складання та тестування напівпровідників) над виготовленням ємнісного модуля упаковки кнопок для лінійки iPhone 16. Тож ми дійсно могли бачити ємнісні кнопки в лінійці iPhone 16.

За деякими даними, твердотільні кнопки можуть залишитися ексклюзивними для моделей iPhone 16 Pro. Apple може випустити нову серію наприкінці 3-го або на початку 4-го кварталу цього року, тож до цього моменту залишилося лише пару місяців. Залишайтеся з нами, і ми будемо повідомляти вам більше інформації, коли вона з’явиться.

Источник: portaltele.com.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Никита Кравченко продолжит карьеру в Александрии

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!