ІТ-спеціалісти вирахували середню тривалість роботи кожного жорсткого диска
Представники компанії Secure Data Recovery, що спеціалізується на відновленні даних, підрахували: несправні жорсткі диски виходять з ладу після закінчення в середньому 25 233 годин роботи — 1051 день або два роки і десять місяців.
Інформацію про середню тривалість роботи жорсткого диска перед «відмовою» вдалось отримати на основі даних про екземпляри, що вийшли з ладу у 2007. Спеціаліст Secure Data Recovery Тімоті Берлі розрахував кількість годин з моменту першого включення диска до прибуття в майстерню та врахував кількість пошкоджених секторів у пристроях, що перестали працювати. Зі звіту були виключені диски, що вийшли з ладу в надзвичайних обставинах, таких як стрибки напруги, шкідливе ПЗ, стихійні лиха або ненавмисні пошкодження.
З екземплярів, що потрапили в статистику, 47% були виготовлені Western Digital, 28% — Seagate, 10% — Hitachi, 8% — Toshiba, 6% — Samsung і 1% — Maxtor. У середньому на один пристрій припало 1548 пошкоджених секторів — для порівняння, всього на диску місткістю 1 Тбайт трохи менше ніж 2 млрд секторів. Найбільш витривалими виявилися диски Toshiba, середній час роботи яких становив 34 799 годин, а найгірше себе проявили накопичувачі Hitachi з результатом у 18 632 години, у них виявилося найбільше пошкоджених секторів.
Источник: noworries.news