ПолiтДумка

Китай вимагає, щоб нові пристрої Wi-Fi підтримували IPv6

18 октября
04:43 2023

Китай випустив указ, згідно з яким все нове обладнання Wi-Fi має підтримувати протокол IPv6 та включати його за замовчуванням з першого включення. «Виробництво або імпорт обладнання бездротової локальної мережі з функцією розподілу публічних IP-адрес, що продається та використовується в Китаї, має підтримувати протокол IPv6», — заявило Міністерство промисловості та інформаційних технологій (MiiT) у п’ятницю.

Крім того, пристрої бездротової локальної мережі IPv6 повинні підтримувати та включати функцію розподілу адрес IPv6 за умовчанням, зберігаючи при цьому можливість користувачів налаштовувати функцію розподілу адрес IPv6 самостійно. Також слід вказати метод налаштування IPv6 в описі продукту.

Міністерство також заявило, що всі випробувальні установи бездротової локальної мережі мають бути обладнані для перевірки можливостей IPv6, і основні оператори телекомунікацій повинні підтримувати та заохочувати використання пристроїв бездротової локальної мережі IPv6 серед користувачів. Проте міністерство уточнило, що користувачі повинні мати можливість доступу до інтернету з використанням старого протоколу IPv4.

Мета цих зусиль — «прискорити будівництво мережевої держави та активно просувати глибокий розвиток масштабного розгортання та застосування IPv6». Вимоги набирають чинності з 1 грудня 2023 року. Устаткування, продане без підтримки IPv6 до цієї дати, можна використовувати до його утилізації.

Відповідно до регіонального реєстру інтернет-адрес для регіону Азіатсько-Тихоокеанського регіону, відомого як Asia Pacific Network Information Centre (APNIC), 31,5% китайських користувачів інтернету можуть отримувати контент через IPv6, що значно менше, ніж в Індії (понад 78%) або Малайзії (майже 68%).

Китай хоче стимулювати внутрішнє прийняття IPv6 та формувати майбутнє протоколу. У квітні 2023 року Пекін поставив за мету мати 750 мільйонів користувачів та 300 мільйонів пристроїв Інтернету речей, які використовують протокол до кінця 2023 року. Очікується, що 15% стаціонарних мереж та 55% мобільного мережевого трафіку працюватимуть на IPv6 до кінця цього року.

В цілому, глобальний перехід до протоколу від IPv4 проходив повільніше за очікуваний і був нелінійним. Звіт «Стан інтернету» компанії Akamai показав , що ставки прийняття IPv6 впали майже на п’ять відсотків між серпнем 2022 року та квітнем 2023 року.

Однак перехід неминучий, незважаючи на будь-які проблеми з міграцією, оскільки світові реєстри інтернету швидко вичерпують вільні адреси IPv4, і вартість ресурсів приватного сектору швидко зростає. Хоча перехід з IPv4 на IPv6 може бути непростим, Китаю необхідно зробити цей крок, націлюючись на розширення використання IPv6.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Словенія запевнила у підтримці України «доки це буде необхідно»

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!