ПолiтДумка

Китайські електромобілі Xpeng навчилися їздити за містом в автоматичному режимі

Январь 18
15:19 2021

Компанія Xpeng Motors вже почала постачання електромобілів до Європи, не бажаючи задовольнятися статусом головного конкурента Tesla на внутрішньому китайському ринку. По частині програмного забезпечення Xpeng теж може похвалитися порівнянними з Tesla успіхами: її автомобілі вже отримали можливість пересуватися по шосе в автоматичному режимі в більшості ситуацій.

Як пояснює CNBC, система XPILOT 3.0 буде доступна власникам флагманської моделі електромобілів Xpeng P7 з поточного кварталу, але всі свої можливості вона розкриє тільки на території Китаю. Система автоматичного управління побудована на процесорах NVIDIA покоління Xavier, вона використовує набір датчиків, що включає 14 камер. Покупцям найдорожчої версії Xpeng P7 буде доступна функція автоматичного управління при русі по шосе, яка має на увазі утримання в смузі, перестроювання, прискорення або уповільнення, а також рух по виїздах та з’їздах з автомагістралі.

Система здатна вимагати від водія взяти керування на себе, перед активацією функцій активної допомоги автовласникові буде запропоновано переглянути навчальний відеоролик. Водій буде зобов’язаний тримати руки на кермі навіть в той момент, коли система керує електромобілем автоматично. У погану погоду автоматика відмовиться від своїх функціональних обов’язків, запропонувавши людині взяти керування на себе.

Источник: sundries.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Компания Google разрабатывает складной смартфон Pixel

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".