ПолiтДумка

Китайські хакери більше двох років викрадали дані нідерландського виробника чипів

28 ноября
03:27 2023

Група хакерів Chimera протягом більш як двох років займалася крадіжкою інтелектуальної власності нідерландської компанії NXP Semiconductors, виробника мікросхем для iPhone та Apple Pay.

Про це повідомляє Tom’s Hardware.

Зловмисники викрали документи, пов’язані з розробкою та конструкцією мікросхем, і публікували їх на хмарних сервісах. Компанія заявляє, що злам не спричинив матеріальних збитків, але вжила заходів щодо підвищення безпеки.

Злам NXP Semiconductors був виявлений у 2020 році після того, як аналогічна атака сталася на нідерландського авіаперевізника Transavia, доньку авіакомпанії KLM. Хакери отримали доступ до систем бронювання Transavia у вересні 2019 року.

Для зламу NXP Semiconductors зловмисники спочатку використовували облікові дані, отримані в рамках попередніх витоків особистої інформації співробітників на таких платформах, як LinkedIn і Facebook, а потім просто підбирали паролі для входу у внутрішню мережу напівпровідникової компанії.

Хакери зуміли обійти захисні заходи подвійної автентифікації, змінивши мобільні номери, прив’язані до входу в систему. Зловмисники поводилися дуже тихо, не привертаючи уваги і кожні кілька тижнів крали нові документи з бази даних NXP.

Незважаючи на підтвердження крадіжки своєї інтелектуальної власності, NXP заявляє, що порушення не спричинило матеріальних збитків, оскільки вкрадені дані досить складні, і їх не вийде використовувати для копіювання проєктів.

Внаслідок цього компанія не бачила необхідності інформувати про інцидент своїх акціонерів чи широку громадськість.

Источник: speka.media

Share

Статьи по теме

Последние новости

Кулеба вкотре закликав уряд ФРН надати ракети Taurus

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!