ПолiтДумка

Київські виші переходять на дистанційне навчання

23 сентября
15:52 2021

З 23 вересня Київський національний університет імені Т. Шевченка, Київський економічний університет ім. В. Гетьмана та Київський національний лінгвістичний університет повідомили про перехід на дистанційне навчання.

Київський національний університет імені Шевченка

У КНУ Шевченка наразі планують, що онлайн-навчання триватиме до 13 жовтня. На дистанційку перевели всіх студентів за денною та заочною формами навчання.

Крім того, керівників структурних підрозділів КНУ зобов’язали скласти реєстри наявності у працівників «жовтого» (наявність першого щеплення, або негативного результату ПЛР-тестування, або довідку про одужання від COVID-19) і «зеленого» (повний курс вакцинації) COVID-сертифікатів.

Київський економічний університет імені Вадима Гетьмана

Всі студенти економічного університету В. Гетьмана перейшли на онлайн-навчання з 23 вересня. Згідно з розпорядженням університету, дистанційне навчання триватиме доти, доки не 80% працівників університету не вакцинуються проти коронавірусу.

Київський національний лінгвістичний університет

В КНЛУ ректорат також прийняв рішення запровадити дистанційне навчання з 23 вересня для студентів усіх форм здобуття освіти.

Навчальні заняття зі студентами проводяться в реальному часі у онлайн-форматі відповідно до затверджених розкладів занять. Освітній процес на всіх факультетах з 23 вересня здійснюється в першу зміну. Початок занять – 08:00, – написали на сайті вишу.

Источник: 24tv.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Ілон Маск розбагатів ще на 25 млрд доларів: у чому його секрет

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY