• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Колекціонер випадково спалив цифровий NFT токен вартістю $ 135 000

26 марта
10:04 2023

13 березня Брендон Райлі купив невзаємозамінний токен (NFT) CryptoPunk #685 за 77 ETH і планував тримати його в довгостроковій перспективі. Будучи досвідченим інвестором, він знав, як важливо придбати нові NFT прямо перед початком бичачого ринку. У результаті він вирішив позичити гроші під ще один токен, використовуючи популярну техніку «обгортання», і випадково відправив токен на адресу спалювання, назавжди видаливши його з обігу.

«Мені сказали точно слідувати вказівкам, що я і зробив», — заявив Райлі. «Я вирішив обернути цей токен не для того, щоб продати його на Blur — мені потрібно було просто зайняти ліквідність під купівлю іншого токена».

Думки учасників криптоспільноти з приводу цієї події розділилися. Одні вважають, що вина лежить виключно на самому колекціонері, інші погодилися, що проблема полягає в заплутаних користувацьких інтерфейсах і занадто складних інструкціях.

Тим часом, ринок NFT демонструє ознаки активного відновлення. Згідно з останнім звітом DappRadar, у лютому обсяг торгів невзаємозамінними токенами сягнув $ 2 млрд, що є найвищим показником з травня 2022 року. Однією з причин зростання став сплеск інтересу користувачів до популярного маркетплейсу Blur, який буквально за кілька тижнів посів лідируюче положення серед NFT-платформ.

Щоправда, разом зі зростанням сектора в ньому з’явилися і нові проблеми: в останні кілька місяців на маркетплейсах спостерігався підйом фіктивної торгівлі. За даними CoinGecko, обсяг фіктивних угод на X2Y2, Blur і LooksRare становить понад $ 280 млн. Ще дві платформи — Magic Eden і OpenSea — заявили про обсяг фіктивних угод на $ 590 000 і $ 42,57 млн відповідно.

Источник: noworries.news

Share

Статьи по теме

Последние новости

Блінкен їде в Північну Європу — говоритиме про вільнюський саміт НАТО та підтримку України

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY