ПолiтДумка

Коли вийде флагманський MacBook Pro з OLED-екраном і чипом M6

06 июля
07:11 2025

Щодо бюджетного MacBook усе більш-менш зрозуміло, але головне питання для багатьох – коли ж вийде флагманський MacBook Pro з OLED-дисплеєм? За даними інсайдерів, Apple планує здійснити велике оновлення своєї топової лінійки вже у 2026 році. Нові моделі отримають сучасні OLED-екрани, які забезпечать ще глибший чорний колір, яскраві насичені відтінки та помітно кращу автономність завдяки підвищеній енергоефективності.

Окрім передових дисплеїв, новий MacBook Pro отримає більш витончений і тонший корпус, який відповідатиме сучасним тенденціям дизайну. Всередині встановлять найновіші чипи серії M6, що обіцяють суттєвий стрибок продуктивності для професійних задач. Цікавою деталлю стане відмова від звичного “чубчика” – замість нього у кришці дисплея вперше для Mac з’явиться акуратний отвір для фронтальної камери.

Втім, повного редизайну варто чекати не раніше ніж через два роки. Уже цієї осені Apple представить лише проміжне оновлення MacBook Pro – основною зміною стане новий чип M5, а дизайн і дисплей залишаться без кардинальних змін. Це дасть змогу компанії сфокусуватися на великому стрибку вперед, який принесе OLED і новий корпус у 2026 році.

Источник: itechua.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Україна висловила солідарність із союзниками у відповідь на кібератаки росії

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!