ПолiтДумка

Колишній генерал приєднався до ради директорів і комітету безпеки OpenAI

14 июня
16:51 2024

Колишній глава Агентства національної безпеки США, генерал у відставці Пол Накасоне, приєднується до ради директорів OpenAI, пише The Verge. Ми вибрали головне.

Що сталося

Колишній генерал та керівник Агентства національної безпеки США Пол Накасоне приєднується до ради директорів OpenAI. Його досвід допоможе компанії зміцнити кібербезпеку та ефективно реагувати на кіберзагрози.

«Відданість OpenAI своїй місії тісно пов’язана з моїми власними цінностями та досвідом державної служби», — заявив Пол Накасоне.

Він допоможе OpenAI краще зрозуміти, як використовувати ШІ для посилення кібербезпеки, швидко виявляючи та реагуючи на загрози.

«ШІ має великий потенціал позитивно впливати на життя людей, але це можна реалізувати, якщо ці інновації будуть безпечно побудовані та впроваджені», — сказав Брет Тейлор, голова правління OpenAI.

Источник: vctr.media


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Українська делегація летить у США 29 липня — Арахамія

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!