ПолiтДумка

Коля Сєрга пояснив, чому мовчав про анексію Криму, коли жив у Москві

01 июля
12:21 2022

Український музикант Коля Сєрга зараз захищає Україну у лавах ЗСУ. Та раніше артист жив у Москві та ніяк не висловлювався на політичні теми.

Так артист переїхав у Росію у 2013 році та жив там декілька років. Цей період припав на анексію Криму та початок війни в Україні.

Проте виконавець не коментував ці події. У новому інтерв’ю Коля пояснив свою поведінку. За його словами ним керувало незнання та небажання цікавитись ситуацією.

«Це було незнання. Це було небажання і десь страх занурюватися глибше у те, що відбувається, тому що джерел інформації було багато, і можна було обрати позицію. Я вибрав для себе таку позицію, що я не розумію, що відбувається, тому я людина аполітична, я не занурююсь у політичні конфлікти. І на той момент мене ця позиція влаштовувала», – розповів Коля.

Зараз артисту соромно за його позицію та він каже, що був тоді сліпим.

«Як я був сліпим і цього не бачив? Так, мені соромно за свою поведінку, за те, що я був сліпим. Коли я зараз спілкуюся з хлопцями, які від 2014-го року воюють, які були на Майдані, я розумію, блін, чому я був не з ними? От якби можна було переписати цей період життя, я був би з ними від самого початку, тому що це найдостойніші люди», – зізнався він.

Источник: glianec.com

Share

Статьи по теме

Последние новости

У столиці триває падіння цін на бензин, автогаз і дизель

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY