ПолiтДумка

Компанія Apple генерує дохід у розмірі 3074 долари на секунду

24 апреля
17:42 2024

У той час як багато технологічних гігантів зіткнулися з кризою в 2022 році, Apple залишилася непохитною, і їх доходи та вартість акцій різко зросли. За даними AltIndex.com, Apple заробляє $3074 кожну секунду, що набагато більше, ніж у будь-якої іншої великої технологічної компанії. За Apple слідують Microsoft і Alphabet з секундними доходами у розмірі $2443 та $2115 відповідно.

Дані компаній, отримані від Statista, показують, що доходи Apple, Microsoft, Alphabet і Amazon торік становили $1,6 трильйона, а чистий прибуток становив $290 мільярдів. Понад третину цієї суми припало на Apple. Чистий прибуток Apple за останні дванадцять місяців, що закінчилися 31 грудня 2023 року, склав $96,9 мільярда, що на 2,8% менше, ніж минулого року за той же період.

Незважаючи на те, що Apple має найвищий прибуток серед усіх компаній у цій галузі, ціна їхніх акцій зросла на $390 мільярдів за останній рік. У лютому 2023 року ринкова вартість акцій Apple становила $2,41 трильйона. З того часу вона виросла на 16% і минулого тижня досягла $2,8 трильйона. Інші технологічні гіганти також продемонстрували ще сильніше зростання, оскільки за останній рік вартість акцій Microsoft зросла на $1 трильйон, а Amazon – приблизно на $375 мільярдів.

Источник: itechua.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Європа планує збільшити обсяги виробництва озброєнь

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!