ПолiтДумка

Компанія Apple шукає китайського партнера для впровадження штучного інтелекту

24 июня
02:42 2024

Авторитетні джерела повідомляють, що Apple активно шукає партнера із Китаю для впровадження функцій штучного інтелекту.

З осіннім запуском iOS 18, iPadOS 18 та macOS Sequoia функції Apple Intelligence стануть доступними для більшої кількості користувачів. Apple планує надавати ці функції не лише у США, а й у країнах Європейського Союзу. Однак, без партнерства з китайською компанією, функції Apple Intelligence можуть бути недоступними у Китаї.

Для розгортання чат-ботів на основі великих мовних моделей у Китаї необхідне урядове схвалення, і поки що жоден продукт ШІ, розроблений за межами країни, не отримав такого дозволу. Вказано, що переговори з Baidu, Alibaba Group та Baichuan AI результатів не дали.

Apple розглядала можливість отримати схвалення для своєї власної великої мовної моделі, але китайські регулятори, швидше за все, не дадуть на це згоду. Швидше за все функції Apple Intelligence не з’являться в Китаї вчасно.

Источник: ilenta.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

У понеділок міністри закордонних справ ЄС знову говоритимуть про Україну

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!