ПолiтДумка

Компанія Apple випустить «Калькулятор» для iPad

25 апреля
03:54 2024

Цього року Apple випустить iOS 18, який має стати найбільшим оновленням мобільної платформи за останні роки. Не залишиться без цікавих нововведень і iPadOS 18 версія операційної системи для планшетних комп’ютерів компанії. Однією з них стане поява програми «Калькулятор», якого з невідомих причин був у ОС протягом 14 років, тобто. з моменту запуску оригінального iPad.

Зазначимо, що «Калькулятор» став одним із перших програм для iPhone і доступний користувачам смартфонів Apple з 2007 року. З невідомих причин вбудованого «Калькулятора» ніколи не було в iPad, починаючи з моменту запуску оригінального пристрою у 2010 році. Схоже, цього року «Калькулятор» поповнить список додатків, що відсутні, які з’явилися в iPadOS раніше. Йдеться про інструменти «Акції», «Годинник», «Голосові нотатки», а також додаток «Погода», який з’явився на iPad лише у 2022 році.

Очікується, що «Калькулятор» для iPadOS стане чимось більшим, ніж просто портований з iOS або macOS додаток. Apple, мабуть, планує оновити «Калькулятор» для macOS 15, додавши тимчасову шкалу для перегляду минулих обчислень, можливість зміни розміру вікна програми, а також змінить дизайн кнопок, які повторять вигляд клавіш у «Калькуляторі» для iOS. Швидше за все, саме такий оновлений додаток і з’явиться в iPadOS 18.

Источник: portaltele.com.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Китай і Бразилія підтримують конференцію щодо миру в Україні лише за участі РФ — комюніке

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!