ПолiтДумка

компанія Dyson звільнить чверть персоналу в Британії – яка причина

10 июля
12:21 2024

Масштабні звільнення продовжуються

Британський виробник пилосмоків, фільтрів та фенів Dyson готується до великого скорочення штату. Стало відомо, що йдеться про чверть співробітників компанії у Великій Британії.

У кількісному вимірі це близько 1 000 робочих місць. Загалом у британському підрозділі Dyson працює 3 500 людей.

Чому Dyson звільняє працівників

Загалом в компанії працює 15 тисяч людей по всьому світу. Співробітникам у Великій Британії повідомили, що Dyson планує скоротити штат усюди, тому аналітики припускають, що незабаром ми почуємо про нову хвилю звільнень з компанії.

Dyson працює на все більш жорстких і конкурентних світових ринках, де темпи інновацій та змін лише прискорюються. Ми знаємо, що нам завжди потрібно бути підприємливими та спритними,
– заявив Ханно Кірнер, генеральний директор Dyson.

Ймовірно, йдеться про найбільший ринок збуту продукції компанії – Азію. Конкуренти випускають аналоги приладів Dyson майже одразу після того, як ті з’являються на ринку. Відтак, конкуренція з місцевими дуже жорстока та потребує максимальної оптимізації ресурсів.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Як можна вберегти смартфон від перегріву влітку: дієві поради

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!