ПолiтДумка

Компанія Geely представила перший електромобіль під маркою Zeekr

Март 31
20:17 2021

Geely – китайський виробник автомобілів, який продає свою продукцію під різними брендами. Частиною величезного портфоліо Geely є не тільки Volvo і Lotus, але і Lynk & Co, Polestar і Geometry. Geely зростає за рахунок Zeekr, бренду, який, як і Geometry, буде продавати тільки електромобілі. Первісток Zeekr – це модель 001, з якої відбувається щось особливе.

Zeekr 001, абсолютно ясно, представив дизайн, відомий нам по Lynk & Co. Фактично, Zeekr 001 – це серійна версія концепту Zero, який Lynk & Co представила в вересні минулого року. Zeekr так само? як і його концептуальний передвісник, використовує нову модульну платформу, призначену для електромобілів, яка включає в себе SEA (Sustainable Experience Architecture).

Зовні 4,95-метровий Zeekr 001 практично не відрізняється від Lynk & Co Zero Concept, за винятком коліс. Електромобіль з обтічним силуетом має сучасний інтер’єр, оснащений 9-дюймовим екраном цифровий приладової панелі і величезним 15-дюймовим мультимедійним дисплеєм.

Автомобіль отримає пневмопідвіску і великий проекційний дисплей. Технічні характеристики поки недоступні, хоча раніше Geely заявляла, що серійна версія Lynk & Co Zero повинна забезпечувати запас ходу на 700 кілометрів (NEDC), і що вона може розвивати швидкість 100 км / год менш ніж за 4 секунди.

wr0ys59bgi0a.jpg (91 KB)

Источник: uamotors.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Куба заявила, що її вакцина від коронавірусу ефективна на 62%

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".