ПолiтДумка

Компанія Google може перейти на чіпсети TSMC для Pixel 10

19 мая
03:12 2024

Телефони Google Pixel можуть зазнати значних змін у 2025 році, оскільки, за деякими даними, компанія планує перейти із Samsung Foundry на TSMC для своїх процесорів Tensor. Інсайдер Revegnus заявив, що TSMC вироблятиме чіпсети для серії Pixel 10 і наступних моделей, використовуючи передовий 3-нм техпроцес компанії.

Цей перехід знаменує собою значний відхід від давньої співпраці Google із Samsung, яка робила всі попередні Tensor. TSMC відома виробництвом більш ефективних процесорів, про що свідчить різниця у продуктивності між Snapdragon 8 Gen 1 виробництва Samsung та Snapdragon 8 Plus Gen 1 виробництва TSMC.

У рамках підготовки до цього переходу Google розширює свій науково-дослідний центр на Тайвані та наймає додаткових місцевих інженерів-напівпровідників. Зміни спрямовані на підвищення “ефективності та продуктивності” пристроїв Pixel.

Хоча перехід на TSMC обіцяє покращення, немає жодної впевненості в тому, що TSMC збереже свою перевагу над Samsung Foundry у 3-нм виробничому вузлі на той час.

Источник: itechua.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Деклан Райс: Мы знаем, что нам нужно делать

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!