ПолiтДумка

Компанія Google назвала найкращі додатки та ігри 2023 року

30 ноября
12:10 2023

Віце-президент та генеральний директор Google Play Сем Брайт (Sam Bright) сьогодні оголосив переможців премії Google Play Best of 2023 Awards. У блозі компанії він опублікував огляд найпопулярніших додатків та ігор у Google Play. Враховуючи останні тенденції, з’явилися категорії для додатків, що використовують новітні технології («Найкраще зі штучним інтелектом» та «Найкраща гра на благо»), та були відзначені додатки, що добре працюють на широкому спектрі пристроїв.

Оскільки успіх Google Play безпосередньо залежить від розробників, магазин додатків активно розвивався і оновлювався у році, що минає. Було запущено нові інструменти, підвищено доступність додатків, спрощено схему монетизації та покращено конфіденційність.

«Щоб підтримати всю цю спільноту, цього року ми внесли безліч покращень у Play Store. Наприклад, ми спростили пошук всього, що може запропонувати Play, у тому числі для різних типів пристроїв. Ми також представили нові способи обміну балів Play Points, а також нові функції та ігри в Google Play Games для ПК», — зазначив Брайт.

Нижче наведено повний список переможців премії Google Play Best of 2023 Awards у США. Дізнатися переможців в інших країнах можна, відвідавши сторінку «Краще за 2023 рік» у магазині Play Store.

Найкращим додатком загалом було визнано Imprint: Learn Visually. Воно являє собою набір невеликих візуальних уроків, які по-новому допомагають у дослідженні психології, історії, здоров’я, технологій та багато іншого. Звання найкращої гри в цілому отримала науково-фантастична феєрія Honkai: Star Rail завдяки чудовій глибині контенту, приголомшливій графіці та продуманому дизайну.

Найкращим додатком для різних пристроїв стало Spotify, яке однаково добре працює в будь-яких умовах і дозволяє дистанційно керувати відтворенням на іншому пристрої та завантажувати треки або епізоди для автономного відтворення. Найкращою грою для різних пристроїв визнана аніме-стратегія OUTERPLANE, яка пропонує чарівних персонажів і захоплюючий сюжет і бездоганно працює на різних пристроях. Гра вражає візуально та технічно. Найкращою програмою за версією користувачів стало ChatGPT, а найпопулярнішою грою в рейтингу користувачів виявилася MONOPOLY GO!

Кращим додатком для розваг визнано Bumble For Friends, що допомагає знайомитись у реальному житті. Заохочувальної згадки у цій категорії удостоївся відеоредактор Reelsy Reel Maker. Переможцем у категорії «Кращий для особистісного зростання» став додаток Voidpet Garden: Mental Health, присвячений збереженню психічного здоров’я. Також було відзначено програму для візуального навчання Imprint: Learn Visually.

У категорії «Краще на кожен день» переміг персоналізований додаток новин на основі ІІ Artifact: Feed Your Curiosity, а заохочувальної згадки удостоївся кулінарний додаток ReciMe: Easy & Tasty Recipes. Додаток для саморозвитку та духовного вдосконалення Aware: Mindfulness & Wellbeing став переможцем номінації «Найкраща прихована перлина», також були згадані Stippl: Explore та Plan & Share.

У категорії «Краще з ШІ» переміг програму для спілкування з ШІ Character AI: AI-Powered Chat, а почесної згадки удостоївся чат-бот ChatGPT. Додаток для маленьких дітей з навчальними та розвиваючими місіями Paw Patrol Academy став переможцем у номінації «Найкраще для сімей», а LEGO DUPLO DISNEY отримав заохочувальний приз. Титул «Кращий додаток на благо» отримав AWorld на підтримку ActNow, ініціатива ООН зі збереження планети Земля.

Найкращим додатком для смарт-годинника визнано WhatsApp Messenger, а заохочувальні нагороди отримали AllTrails: Hike, Bike & Run, Audible: Audio Entertainment. У категорії «Краще для планшетів» переможцем стала програма для створення нотаток та малювання Concepts: Sketch, Note, Draw, а заохочувальні нагороди отримали Canva: Design, Photo & Video, Everand: Ebooks and audiobooks.

Додаток для створення анімації FlipaClip: Create 2D Animation став «Кращим для Chromebook», а заохочувальної згадки удостоїлися сервіс нотаток Evernote – органайзер нотаток та анімаційна програма Wideo. У категорії «Найкраще для Google TV» перше місце отримало програму для потокового мовлення Max: Stream HBO, TV, & Movies. Заохочувальних згадок відзначилися Amazon Prime Video, Crunchyroll, Disney+, Tubi: Movies & Live TV. Найкращим додаток для автомобілів став Amazon Prime Video, також були згадані Beach Buggy Racing та Spotify.

Кращою мультиплеєрною грою 2023 стала Farlight 84, а заохочувальні призи отримали Arena Breakout, Call of Dragons, MARVEL SNAP, Undawn. Найкращою грою в жанрі Pick Up & Play стала MONOPOLY GO! Також у цьому жанрі відзначені Chrome Valley Customs, Mighty DOOM, Monster Hunter Now, Ninja Must Die. Кращою інді-грою визнана Vampire Survivors, заохочувальних згадок удостоїлися Roto Force, Song of Bloom, Super Meat Boy Forever, Underground Blossom

Ігрою з найкращим сюжетом визнано Honkai: Star Rail, у цій категорії також відзначено Down in Bermuda, FINAL FANTASY VII EVER CRISIS, Lost Words: Beyond the Page, MementoMori: AFKRPG. «Найкращою з поточних» визнана Stumble Guys, також згадані Clash of Clans, EA SPORTS FC Mobile Soccer, Merge Gardens, Royal Match. У категорії «Кращі ігри на благо» перше місце посіла Pokémon Sleep, також відзначені Beecarbonize, Garden Joy — Design Game, Lingo Legend Language Learning, Longleaf Valley: Merge & Plant.

«Найкращим у Play Pass» стала Magic Rampage, заохочувальних згадок удостоєні ARIDA: Backland’s Awakening, Linea: An Innerlight Game, Machinarium, Silly Royale – Devil Amongst Us. Кращою грою для планшетів стала Honkai: Star Rail, також гідними були MARVEL SNAP, MONOPOLY GO!, Roto Force, SOULS. Minecraft оголошено найкращою грою для Chromebook, а на ПК переможцем стала Arknights.

Источник: portaltele.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Нобелівська лауреатка Матвійчук на Форумі вільної Росії закликала сприяти посиленню допомоги Україні

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!