ПолiтДумка

Компанія Google спрощує ремонт смартфонів Pixel

05 марта
03:29 2024

Незабаром після того, як Apple представила нові можливості самостійного ремонту своїх мобільних пристроїв, Google наслідувала приклад конкурента. Той, хто передає свій пристрій Pixel у сервіс і турбується про безпеку своїх даних, у майбутньому зможе активувати “Режим відновлення Pixel”.

Цей режим покликаний гарантувати безпеку. Користувачам не варто турбуватися про резервне копіювання або очищення пам’яті безпосередньо перед ремонтом.

Google також представляє новий додаток Diagnostic App для перевірки пристрою до або після ремонту. Доступ до діагностичної функції можна отримати через додаток для телефону. А можна перейти до функції виклику та набрати *#*#7287#*#*#*.

Сторінка довідки для пристроїв Pixel була оновлена і тепер містить інформацію про те, де можна отримати запасні деталі. Щоб відремонтувати свій пристрій Pixel самостійно, користувач отримає докладні інструкції, доступні для скачування. Сюди входять повні інструкції про те, як розібрати і зібрати смартфон Pixel.

Поки що ці інструкції доступні тільки для Pixel Fold, 8 і 8 Pro. Інструкції для інших пристроїв Pixel з’являться “в найближчі місяці”.

Источник: itechua.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Компанія Apple генерує дохід у розмірі 3074 долари на секунду

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!