ПолiтДумка

Компанія Microsoft хоче купити Valve за $16 млрд

24 мая
02:20 2024

Після успішного придбання студії Activision-Blizzard творці Xbox почали думати про придбання Steam.

Користувач X (раніше Twitter) на ім’я Діор, який відомий у спільноті Counter-Strike своїми скінами, заявив про плани Microsoft із придбання Valve Corporation за $16 млрд. Ця угода, ймовірно, дозволить перенести каталог Steam на Xbox.

Цілком ймовірно, що всередині Microsoft ведуться такі обговорення. Наприклад, зі злитих торік документів стало відомо, що Філ Спенсер хотів купити Nintendo, і навіть обговорював з топ-менеджерами компанії. А, враховуючи частку ринку Valve та недавній успіх Steam Deck, глава Microsoft Gaming цілком може бути зацікавлений у такому поглинанні.

Однак за фактом Steam коштує набагато дорожче, що ставить під сумнів інформацію першоджерела. За деякими оцінками, дохід платформи перевищує $10 млрд на рік, а власний капітал Гейба Ньюелла, співзасновника та генерального директора Valve, перевищує $4 млрд. Крім того, Valve належать Counter-Strike, Dota та Half-Life, а кожна з цих франшиз також коштує набагато більше ніж $8 млрд.

Крім того, нещодавні антимонопольні розгляди мало не поставили хрест на всьому ігровому підрозділі Microsoft, тому наступне велике придбання краще відкласти як мінімум на 5-10 років.

Источник: itechua.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

В ЕС не согласовали 14 пакет санкций: журналист назвал «виновника»

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!