ПолiтДумка

Компанія Microsoft випустить нову консоль Xbox у 2026 році

19 мая
02:04 2024

Інсайдер під ніком TheGhostofHope, посилаючись на кілька “надійних джерел”, розповів про плани Microsoft з випуску нової консолі Xbox. Він стверджує, що анонс відбудеться наприкінці 2026 року, а систем-селер виступить нова частина Call of Duty.

Раніше інший інсайдер – RedGamingTech – говорив про потенційний запуск нового Xbox з процесором AMD Ryzen Zen 5 або AMD Ryzen Zen 6 наприкінці 2026 року. Компанія намагається повторити стратегію, яку вона застосовувала з Xbox 360, випустивши консоль на рік раніше Sony PlayStation 3. Це зробило Xbox 360 консолью Microsoft, що найбільше продається, за всю історію існування ігрового підрозділу. За чутками, Sony випустить PS6 не раніше 2027 року, оскільки цього року компанія готується запустити PS5 Pro.

Поки незрозуміло, що тоді планує представити Xbox до кінця 2024 року, оскільки президент Xbox Сара Бонд неодноразово заявляла, що Microsoft зробить найбільший технічний прорив за всю історію за допомогою консолі наступного покоління.

Источник: itechua.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

ЄС і Україна сьогодні визначать рамки майбутніх переговорів про членство — Стефанішина

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!