ПолiтДумка

Компанія Nokia винаходить технологію «імерсивних» телефонних дзвінків

11 июня
07:04 2024

Генеральний директор Nokia Пекка Лундмарк здійснив телефонний дзвінок за допомогою нової технології під назвою «захоплююче аудіо та відео». За словами компанії, їхня нова технологія дзвінків покращує якість дзвінка, додаючи тривимірний ефект для більш реалістичного прослуховування. Демонстраційний дзвінок відбувся зі Стефаном Ліндстремом, послом Фінляндії з цифровізації та нових технологій.

Nokia очікує, що їхня технологія 3D-дзвінків стане новим стандартом

Nokia очікує, що їхній новий метод 3D-дзвінків незабаром стане стандартом. Тож вони заохочували мережевих провайдерів, виробників чіпсетів і виробників телефонів працювати над новітніми технологіями та впроваджувати можливість «занурення» у свої продукти.

Мета цієї нової розробки схожа на проект Google Starline. Однак технологія імерсивних викликів Nokia має менше вимог, ніж Google. Генеральний директор ефективно продемонстрував майбутнє голосових викликів. Повідомляється, що він також був присутній під час демонстрації виклику 2G.

І технологія, що лежить в основі викликів, і кінцевий результат залишалися незмінними протягом досить тривалого часу. Виклик використовував сильне стиснення, щоб зменшити розмір файлу, який був необхідний для передачі, коли технологія була розроблена вперше. Хоча високоякісне аудіо з кількома каналами можна передавати за допомогою поточної інфраструктури, ми все ще використовуємо монофонічну систему. Ось чому тривимірна аудіосистема викликів від Nokia є помітним доповненням до технології викликів.

Останній внесок Nokia не тільки дозволить вам почути динамік на іншому кінці. але також дозволяють візуалізувати середовище на іншому кінці. «Це найбільший стрибок уперед у досвіді живих голосових викликів з моменту впровадження монофонічного телефонного аудіо, який сьогодні використовується в смартфонах і комп’ютерах», – сказала Дженні Лукандер, президент Nokia.

Однією з переваг цього нового методу виклику є те, що він не вимагає спеціальних аудіопристроїв, щоб відчути 3D-ефект. Повідомляється, що для створення ефекту занурення потрібна лише настройка стереомікрофона, яку вже мають майже всі останні смартфони.

Якщо ви все ще думаєте про передачу, дзвінок було продемонстровано на звичайному смартфоні з підтримкою 5G. На зображенні вище ви побачите генерального директора Пекку Лундмарка, який тримає пристрій Pixel. Повідомляється, що окрім особистого дзвінка новий ефект занурення також можна застосувати для конференц-дзвінків. Nokia планує ліцензувати нову технологію та зробити її доступною для громадськості протягом кількох років.

Источник: portaltele.com.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

ЄС і Україна сьогодні визначать рамки майбутніх переговорів про членство — Стефанішина

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!