ПолiтДумка

Компанія Samsung стала ексклюзивним постачальником OLED-екранів для складаних iPhone

16 апреля
02:57 2025

Apple офіційно визначилася з постачальником екранів для свого першого складаного iPhone—ним стане Samsung.

Південнокорейська компанія отримала ексклюзивний контракт на постачання понад 15 мільйонів гнучких OLED-панелей, випередивши конкурентів LG Display та BOE, які також проходили тестування.

Такий вибір є нетиповим для Apple, оскільки компанія зазвичай співпрацює з кількома постачальниками для контролю цін. Це ставить Samsung у вигідну переговорну позицію.

Для Samsung Display угода стане проривом—її частка на ринку складаних дисплеїв зросте з 40% до 70%.

Очікується, що складаний iPhone з’явиться наприкінці 2026 року. За попередніми даними, пристрій отримає 7,8-дюймовий основний дисплей і 5,5-дюймовий зовнішній екран, а його форм-фактор буде аналогічним Galaxy Z Fold. Попередня вартість може перевищити $1400.

Источник: itechua.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Названо головні причини оновити свій iPhone

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!