ПолiтДумка

Компанія SpaceX посадить свою величезну ракету Starship на Марс у найближчі 5 років

23 июня
00:36 2024

SpaceX стала одним із лідерів у будівництві космічних кораблів, а тепер і з останньої ініціативи NASA з дослідження Марса, розкривши плани щодо використання свого космічного корабля Starship для здійснення місії з доставки марсіанського ґрунту на Землю.

Згідно з нещодавно оприлюдненим документом NASA, SpaceX пропонує використовувати Starship на всіх етапах місії — від запуску із Землі до посадки на Марс і подальшого повернення. Амбіційна пропозиція включає демонстраційну посадку на Марс до 2029 року з метою вилучення зразків, зібраних ровером Perseverance.

У процесі відбору NASA відзначило «дуже сильну команду» SpaceX та їхнє партнерство з Лабораторією реактивного руху агентства. Starship SpaceX має значні переваги, оскільки здатний вміщувати велике корисне навантаження, що знаменує собою суттєвий стрибок у технології освоєння Марса.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Нідерланди прагнуть притягнення винних до відповідальності за збиття MH17 — прем’єр

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!