Компанія Twitter визнала, що функція «Коло» мала проблеми з конфіденційністю
Компанія Twitter визнала, що функція «Коло», яка передбачала публікацію твітів для обмеженого кола людей, мала проблеми з конфіденційністю
Про це інформує видання The Guardian.Twitter безкоштовно додав сині позначки верифікації знаменитостям, у яких більше мільйона підписників, а також сторінкам померлих знаменитостей та акаунтам, які з ними пов’язані.
Зазначають, що компанія Twitter надіслала користувачам електронного листа, у якому визнала, що функція «Коло» у соцмережі не працювала належним чином. Так, твіти, які були опубліковані в «Колі» для низки підписників і містили певну конфіденційну інформацію могли бачити й ті користувачі, які не були додані до цього «Кола».
Раніше користувачі соцмережі почали скаржитися, що твіти з «Кола» почали отримувати лайки та перегляди з тих облікових записів, які не повинні були їх бачити. Twitter же спершу не визнавав проблеми і надавав автоматичні відповіді на скарги.
Тепер компанія зазначає, що проблема була виявлена її командою безпеки. Наразі її вже виправили, і тепер твіти з «Кола» більше не будуть показуватися за його межами.
«Twitter прагне захищати конфіденційність людей, які користуються нашим сервісом, і ми розуміємо ризики, які може створити подібний інцидент, і ми глибоко шкодуємо, що це сталося», — заявили в компанії.
Функція «Коло» у Twitter, подібно до функції «Близькі друзі» в Instagram, дозволяє публікувати дописи виключно для обмеженого кола людей, яких би обирали користувачі самостійно. Так люди можуть ділитися відвертими думками, зображеннями, непрофесійними висловлюваннями чи іншою конфіденційною інформацією виключно з низкою підписників, не ризикуючи поширити цю інформацію на ширше коло людей.
Нещодавно Twitter безкоштовно додав сині позначки верифікації знаменитостям, у яких більше мільйона підписників, а також сторінкам померлих знаменитостей та акаунтам, які з ними пов’язані.
У 2022 році в технологічній індустрії відбулося понад 200 тисяч звільнень працівників. Найбільшу кількість техперсоналу звільнив Twitter, на другому місці – Meta.
Запроваджені нещодавно зміни до платформи Twitter допомагають авторитарним режимам поширювати свою пропаганду, показало дослідження.
Источник: ua.news