ПолiтДумка

Компанії Meta і Microsoft попросили ЄС вплинути на нову політику Apple

23 февраля
04:13 2024

Apple зіткнулася з гострою критикою з боку Meta і Microsoft за те, що її нова політика App Store може бути сприйнята як “зловмисне дотримання” європейського Закону про цифрові ринки (DMA).

Про це повідомляє Financial Times.

Технологічні гіганти звернулися до влади ЄС з проханням відкинути пропозицію Apple як “обтяжливу” та “заборонну”.

Як Apple планує змінити політику щодо App Store

З виходом iOS 17.4, Apple планує оновити свою політику мобільної платформи, дозволяючи розробникам продавати свої програми поза App Store і використовувати альтернативні платіжні системи.

Однак, нові умови, за словами критиків, фактично не дають розробникам можливості збільшити свої прибутки.

Реакція техгігантів на нову політику Apple

Голова Meta Марк Цукерберг висловився скептично щодо нової політики, зазначивши, що вона є настільки “обтяжливою” і “суперечить цілям норм ЄС”, що розробникам буде важко розглядати альтернативні магазини застосунків.

Microsoft також висловила своє невдоволення, заявивши, що “змінам та прогресу у напрямі відкритих платформ сприяє конструктивний діалог”, і що нова політика Apple є “кроком у неправильному напрямку”.

Філ Спенсер, голова ігрового підрозділу Microsoft, підкреслив, що початкові кроки, запропоновані Apple, не дозволяють створити значну альтернативу єдиному магазину на мобільних платформах.

Реакція ЄС на нову політику Apple

Наразі ЄС розглядає можливість накладення штрафу на Apple за недотримання вимог закону, але більш ймовірно, що влада регіону формально відкине пропозицію компанії і запросить у неї новий проєкт політики App Store.

Источник: speka.media


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Росія планує зірвати Саміт миру — Зеленський

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!