ПолiтДумка

Компанії Meta та Vodafone разом підвищать якість відеоконтенту в Європі

10 июля
23:41 2024

У рамках співпраці між великими технологічними та телекомунікаційними компаніями Meta та Vodafone сьогодні оголосили про розгортання оптимізації мережі на 11 різних ринках Європи з метою вивільнення пропускної здатності та підвищення якості відео.

Ні для кого не секрет, що за останні кілька років відеоконтент в інтернеті просто вибухнув. Кожен, від “лідерів думок” LinkedIn до бабусь, які роздають поради щодо життя та випічки, щодня публікують шортси, ролики, історії та всі інші види коротких відео-фрагментів. І люди поглинають їх, як ніколи раніше.

Настільки, що Meta, власниці Instagram, довелося працювати з Vodafone над оптимізацією коротких відеороликів, щоб вивільнити потужності на 11 європейських ринках оператора, щоб не відставати від нашого ненаситного апетиту до (плавного) онлайн-відеоконтенту.

Згідно з даними Statista, кількість глядачів цифрового відео у світі у 2023 році становила трохи менш як 3,5 млрд. Це більше, ніж 2,7 млрд у 2019 році. Протягом 2023 року загальний відеотрафік збільшився на 24%, а на кінець року на відео припадало 73% всього мобільного трафіку. Таке зростання накладає величезний тягар на мобільні мережі, і оператори все частіше заявляють про необхідність оплачувати витрати на модернізацію, тоді як технологічні компанії, що стоять за застосунками для соціальних мереж, отримують прибутки. “Бажання Meta оптимізувати доставку відео для своїх застосунків відкриває шлях до ефективнішоо використання існуючих мережевих ресурсів”, – сказав в інтерв’ю Reuters Альберто Ріпепі, директор з мережевих технологій Vodafone.

Vodafone і Meta заявляють, що вперше провели тритижневе тестове випробування у Великій Британії в квітні цього року, а на початку червня почали впроваджувати оптимізацію ще в 10 мережах. Це Албанія, Чехія, Німеччина, Греція, Ірландія, Іспанія, Італія, Нідерланди, Португалія, Румунія та Чехія.

“Наші відносини з Vodafone – це довгострокове партнерство, а співпраця над оптимізацією відео – це можливість стимулювати інновації та формувати майбутнє інтернету”, – говорить Гая Нагараджан, віце-президент з мережевої інженерії компанії Meta. “Ми прагнемо продовжувати співпрацю з такими інноваційними партнерами, як Vodafone, виробниками пристроїв, постачальниками обладнання та ширшою цифровою екосистемою, щоб розширити межі оптимізації відео”.

Зі свого боку, Vodafone також поспішила заявити, що “вивільнила додаткові мережеві ресурси на деяких з найпопулярніших 4G/5G-сайтів, щоб усі мобільні клієнти в цих жвавих місцях, таких як торгові центри та транспортні вузли, отримали вигоду”.

Источник: root-nation.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Зеленський обговорив із прем’єром Іспанії графік надходження озброєння

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!