ПолiтДумка

Конкурси на держслужбу: тестування можна пройти дистанційно

29 марта
22:15 2021

Національне агентство України з питань державної служби повідомило, що тестування на вакансії посад державної служби, які будуть створенні з 29 березня, кандидати можуть проходити як у центрі оцінювання, так і дистанційно. Про це йдеться у пресслужбі НАДС.

«Для цього адміністратор конкурсу самостійно створює необхідне тестування, назначає дату та час його проведення, а також вказує формат – очно чи дистанційно.

Для проходження тестування за вакансіями, які були створені з 29 березня, кандидат входить на портал test.nads.gov.ua, у зазначений адміністратором час. Логін і пароль будуть такі ж, як і на порталі вакансій career.gov.ua.

Зверніть увагу! Для вакансій, які опубліковані до 29.03.2021 необхідно завчасно замовити логіни і паролі. Для цього адміністратори конкурсів мають надіслати відповідний запит на адресу: [email protected] не пізніше як за два робочих дні до початку тестування.

Детальніше з інструкціями щодо організації та проходження конкурсного відбору можна ознайомитися за посиланням», — сказано у повідомленні.

Источник: sud.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Аргентина — Мексика: смотреть онлайн видеотрансляцию матча ЧМ-2022 — Футбол, сб. Аргентины, сб. Мексики, Чемпионат мира 2022 по футболу — Террикон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY