ПолiтДумка

Kryptovault стане першою компанією в Європі, яка почне видобувати Bitcoin за Полярним Колом

15 августа
12:29 2022

Зараз на Норвегію припадає 1% світового хешрейту BTC, що не дозволяє говорити про масовий переїзд ферм в Арктику. Майнери, як і раніше, сильно прив’язані до інфраструктури та обов’язкової наявності Інтернету. Але є і першопрохідники, які готові ризикнути.

Наразі стало відомо , що норвезький Bitcoin-майнер Kryptovault AS планує перенести свої потужності за Полярне коло — ініціатива викликана насамперед зростанням цін на електроенергію в країні .

У чому нюанси? Kryptovault AS (як і більшість норвезьких майнерів) майже 100% використовує відновлювані джерела електроенергії , у тому числі 98% посідає гідроенергетику . Таке вироблення електроенергії має істотний недолік у літній період через обмілення водойм і річок, що живлять водоспади. Раніше Норвегія не мали проблем посухи, але тепер змушені піднімати ціни на кВт. У низці південних районів почали говорити про ранжування споживачів.

Саме тому керівництво Kryptovault AS вважало за краще евакуювати бізнес до того, як вийдуть перші заборони на майнінг — незважаючи на величезні витрати на переїзд за Полярне Коло, витрати компенсує вартість кВт, яка стала в 160 разів нижчою від південних розцінок .

Варто зазначити, що у 2018 році до офісу Kryptovault надійшов лист із загрозою підірвати її підприємства у кількох містах Норвегії. Зловмиснику нібито заважав шум обладнання для майнінгу.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Кондратюк закликала голів парламентів країн G20 не визнавати російські псевдореферендуми

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY