ПолiтДумка

Луценко розказав, який тиловий скандал найбільше збурив українських військових

07 июля
09:17 2023

Військовослужбовці в окопах дуже боляче відреагували на поїздку народного депутата Миколи Тищенка в Таїланд. Про це розповів колишній міністр внутрішніх справ та ексгенпрокурор Юрій Луценко у відеоінтервʼю «Главкому».

Захисників вразив відпочинок нардепа у Таїланді. Луценко зауважив, що тоді у Бахмуті точилися гарячі бої, а лінія окопів проходила через міське сміттєзвалище. «Я довго не міг зрозуміти… Ну, ми всі звикли, що Коля – специфічний персонаж, який навіть не усвідомлює глибини морального падіння багатьох своїх дій із цими всіма закарпатськими котлами», – сказав Луценко.

«Окопи, які залили дощі вище коліна. В окопах плавають бридкі речі зі сміттєзвалища: порожні пляшки, відходи медикаментів, якісь там шкірки, продукти, обгортки. А потім мороз -20. І людина каже: «я маю загинути з кишками наружу в цьому г*вні, а цей с*ка, в Таїланді», – додав ексглава МВС.

Луценку додав, що військові також погано реагують на те, що депутати дозволяють собі тікати за кордон сім‘ями та брати хабарі. Крім того, дуже жваво обговорювався скандал із яйцями по 17 грн – це викликало бурю емоцій. Корупційні скандали викликали ненависть, тож солдатські рецепти були простими: «взяти й розстріляти».

Колишній генпрокурор зауважив, що солдати намагаються хоча б на хвильку зв‘язатися з рідними, аби переконатися, що з їх близькими все гаразд. Тож військових ображає те, що так звані слуги народи вважають правильним відпочивати з сім‘ями на морі.

Источник: glavcom.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Челси установил антирекорд АПЛ, Мудрик принял участие

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!