ПолiтДумка

Макрон знову виступив за діалог із РФ і назвав мету своїх розмов з Путіним

28 января
11:03 2023

Президент Франції Еммануель Макрон знову виступив за те, що з країною-агресором-Росією, яка здійснила повномасштабне вторгнення в Україну, слід вести діалог. Він вважає, що розмови з російським диктатором Володимиром Путіним допоможуть зупинити розпочату ним війну.

Про це він сказав на брифінгу у Парижі у п’ятницю, 17 січня. Він транслювався на офіційному Twitter-акаунті Єлисейського палацу.

Французький лідер нагадав, що його неодноразово критикували за позицію щодо розмов з Путіним. Однак він сказав, що хоче продовжувати переговори з Москвою.

Війну Росії в Україні Макрон назвав імперіалістичною. Президент сказав, що якщо весь світ заплющить очі і припинить діалог з РФ, тоді не буде кому захистити міжнародний порядок.

«Мені дорікали за те, що я часто розмовляю з Путіним. Однак я й надалі продовжуватиму розмовляти з Росією. Хто тоді зможе захистити можливість вільного та стабільного міжнародного порядку, якщо ми всі закриємо очі на імперіалістичну війну?» – сказав лідер Франції.

Він також закликав Китай засудити Росію за вторгнення в Україну.

Зазначимо, що Макрон кілька разів виступав із заявами про те, що Росії потрібно «надати гарантії безпеки». На його думку, це потрібно зробити у тому випадку, якщо Путін погодиться припинити війну проти України.

Більшість західних та українських політиків категорично проти будь-яких переговорів із Путіним, вважаючи, що такий крок винагородить російського диктатора поступками через 11 місяців кривавої війни в нашій країні.

Источник: obozrevatel.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Умєров обговорив із помічником Столтенберга, як наблизити вступ України до НАТО

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!