ПолiтДумка

Марк Цукерберг розкритикував гарнітуру Apple Vision Pro. Вона його не здивувала

09 июня
21:02 2023

Генеральний директор Meta Марк Цукерберг заявив що Apple Vision Pro не представляє серйозних проривів у технологіях, які б перевершували Meta. Про це повідомляє видання The Verge.

На зустрічі зі співробітниками, Цукерберг відзначив, що майбутня гарнітура Meta Quest 3 буде доступна за значно нижчою ціною – $499, порівняно зі ціною Vision Pro, яка становить $3499. Це дасть компанії змогу привернути більше користувачів і розширити свою аудиторію.

«Я вважаю, що їхній анонс дійсно показує різницю в цінностях та візії, які наші компанії вносять у цю справу, і це дуже важливо», – зазначив Цукерберг.

Він також вважає, що «Quest» – це про те, як «люди взаємодіють по-новому і відчувають себе ближче». Це нагадує про акцент Meta на використанні віртуальної реальності для покращення спілкування та створення більш іммерсивного досвіду для користувачів.

Источник: tech.liga.net


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Як можна захистити холодильник під час вимкнення світла

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!