ПолiтДумка

Маск отримав від Федорова алгоритм пошуку й блокування Starlink в окупантів на фронті

26 февраля
04:49 2024

Міністр цифрової трансформації України Іван Федоров знайшов спосіб, як заблокувати росіянам на фронті супутниковий зв’язок Starlink, залишивши його українцям. Алгоритм вже надіслали компанії-виробнику SpaceX та особисто її власнику Ілону Маску. Чи захочуть вони скористатися цим алгоритмом, наразі невідомо. 

Про це Михайло Федоров заявив в ефірі телемарафону у неділю 25 лютого. Зараз Мінцифри домовляється з компанією Маска щодо такого пошуку. 

«У нас є певна пропозиція, як відрізняти й верифікувати використовувані нами  Starlink від тих, що використовує наш ворог. І як зробити так, щоб у них вони не працювали», — сказав він. 

Міністр наголосив, що, використовуючи розроблений українцями алгоритм, Ілон Маск та його компанія могли б заблокувати Starlink окупантам, а українцям — залишити. Якщо, звісно, у них справді є таке бажання. Все, що потрібно — це просто ухвалити рішення. Федоров не розповів нюанси цього алгоритму, пояснивши лише, що він досить простий.

 Starlink в окупантів

Нещодавно Федоров розповів, що знає як заблокувати використання росіянами супутникового зв’язку Starlink на фронті. Знайдений в Україні алгоритм озвучили компанії-виробнику SpaceX та особисто Ілону Маску. 

Українські військові виявили використання росією інтернету від Маска на фронті кілька місяців тому. Термінали супутникового інтернет-зв’язку Starlink у росії продають приватні продавці, які реалізують пристрої за 240 – 299 тисяч рублів (89 700 грн ). Особисті кабінети до мережі підключають через Польщу

Ілон Маск заявив, що він тут ні до чого: Starlink не продавалися прямо чи опосередковано в росію.  В ГУР пояснили, що росіяни купляють такі системи через посередників в арабських країнах. Встановити це вдалось, перехопивши розмови загарбників.

Источник: informator.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Названо найбільш продавані смартфони у світі

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!