ПолiтДумка

Маск заявив, що його компанія розробила мозковий чіп, який здатен повернути зір

25 марта
11:21 2024

Відомий американський бізнесмен та винахідник Ілон Маск запевняє, що його компанія з виробництва мозкових чіпів Neuralink змогла повернути сліпим мавпам зір. За його словами, наступний продукт Neuralink називатиметься Blindsight і відновлюватиме зір тим, хто не бачить повністю. 

Про це повідомляє Independent.

Мозковий чіп Neuralink, який розробив Маск, зіткнувся з критикою зоозахисників через випробовування на мавпах, які є ключовою частиною його експериментальної роботи.

«Жодна мавпа не загинула або не отримала серйозних травм від пристрою Neuralink», — наголосив Ілон Маск.  

Як зазначає сам винахідник, наступний чіп від Neuralink буде називатися Blindsight та відновлюватиме зір для тих у кого є проблеми із зором. Це буде дещо схоже на Telepathy, який дозволяє людям контролювати комп’ютер за допомогою мозку. Також він запевнив, що це вже працює на мавпах. 

«Спочатку роздільна здатність буде низькою, як рання графіка Nintendo, але згодом вона може перевищити нормальний людський зір», —  прокоментував роботу Blindsight Ілон Маск.

Источник: trueua.info


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Шольц объяснил потерю популярности своей партии поддержкой Украины

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!