• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Meta Цукерберга засвітилася на підтримці рашистських ботів

30 августа
15:31 2022

Багато скарг на підозрілу поведінку Фейсбук або Інстаграм, у питанні всілякої підтримки рашистських ботів, маємо щодня в соцмережах. Сьогодні ж відомий українській айтішник — Дмитро Дубілет у своєму фейсбуці виклав аналіз дивної поведінки співробітників пана Цукерберга.

287.jpg (24 KB)

Ось пряма цитата з акаунта Дмитра:

Те, як поводиться Meta (Facebook) із українськими користувачами — це щось неймовірне. Розповім вам про кейс з Юлєю, моєю дружиною.

Юля має Instagram із ~250.000 фоловерами. На 95% ця аудиторія — іноземці (здебільшого представники креативних індустрій).

Звісно, із самого початку війни Юля використовує свій Інстаграм, щоб доносити правду до іноземців (окрім громадянської позиції у Юлі є для цього особисті підстави — вона родом з Маріуполя, де в неї загинули троє родичів).

Чи не щодня через скарги російських ботів Мета блокує пости Юлі та відправляє її у т.з. тіньовий бан, але нещодавна взагалі почався якийсь сюр. Декілька тижнів тому акаунт Юлі було закрито вперше (повернуто за кілька днів). А на початку серпня його закрили вдруге, і нам довелось використати усі свої зв‘язки, щоб його знов повернули.

Зараз на кожен пост чи коментар Юлі нападають боти, і є повне враження, що її акаунт ось-ось буде закрито втретє — і, як кажуть спеціалісти, після цього його відновити вже буде неможливо.

Додам, що для Юлі Інстаграм — це не якась забавка, а важливий робочий інструмент. До війни вона використовувала його, щоб створити успішний бізнес (і зараз через ці постійні бани продажі майже зупинились).

На прикладі Юлі я хочу вкотре привернути увагу Мети до цієї ситуації. В такій саме ситуації опинились тисячі інших українців (і не тільки українців, до речі).

Вирішення цієї проблеми — це, курва, не біном Ньютона, я це точно знаю. Цукерберг має відволиктись на мить від своїх безногих мета-створінь та вирішити цю кляту проблему зі штучними скаргами ботів.

Так що як раптом побачите, що американські спецслужби зацікавляться поведінкою Мети — не дивуйтеся. Кожне «диво» має своє джерело фінансування.Модератори Мети — не виняток!

Share

Статьи по теме

Последние новости

В Індії розбилися два винищувачі

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY