ПолiтДумка

Microsoft продовжить держустановам України безоплатний доступ до хмарних сервісів до кінця 2024 року

30 ноября
07:38 2023

Компанія Microsoft продовжить безоплатний доступ до хмарних сервісів в Україні для державних установ. Про це заявив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Деталі 

За словами Федорова, компанія допомагає Україні в розбудові цифрової інфраструктури від заснування Мінцифри. 

Зокрема, Microsoft інвестує в розвиток хмарних сервісів в Україні. Корпорація вже надала понад $540 млн допомоги безоплатними сервісами, технічною підтримкою, обладнанням та грантами.

Цьогоріч Microsoft знову продовжить доступ до хмар для України. Держпідприємства, регіональні органи влади, школи, університети та лікарні користуватимуться хмарами безоплатно до кінця 2024 року

Доповнення 

Глава Мінцифри пояснив що це суттєво допомагає в цифровізації держустанов та захисті даних. Так, з початку повномасштабного вторгнення були випадки, коли росіяни знищували українські архіви та канцелярії. Проте це не створило колапсу в державі, адже найважливіші дані — у хмарних сховищах.

Неоціненна підтримка для України в умовах війни, коли більша частина бюджету йде на потреби Сил оборони, соціальну сферу й відбудову. Дякую Microsoft за підтримку. Попереду ще багато спільної роботи

Источник: unn.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

США розробили стелс-винищувач 6-го покоління з двома режимами польоту

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!