ПолiтДумка

Мінцифри оголосило конкурс проєктів, які мають допомогти пережити коронавірус

Апрель 01
17:55 2020

Міністерство цифрової трансформації України оголосило конкурс ІТ-проєктів, які мають покращити життя людей та бізнесу під час пандемії коронавірусу. Призовий фонд складає 4 мільйони гривень.

Про це повідомляється у пресрелізі Мінцифри.

Конкурс #HackCorona in Ukraine триватиме до 6 квітня, а вже 9 квітня буде оголошено переможців.

«Сьогодні колективний розум потрібен нам, як ніколи. У такий непростий час важливо об'єднати зусилля та зробити усе, щоб побороти епідемію. Країні потрібні нові ідеї та IT-рішення», — повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

На конкурс можна подавати проєкти, які умовно розділили на 4 напрямки:

  • Протидія коронавірусу. Електронні сервіси, спрямовані на протидію поширення епідемії COVID19
  • Е-послуги для громадян. Соціальні, освітні, адміністративні та інші публічні послуги для громадян, які особливо актуальні під час карантину.
  • Соціальне підприємництво. Інноваційні ідеї для розвитку цифрового соціального підприємництва в умовах карантину, які можуть бути реалізовані шляхом дистанційного залучення вразливих громадян.
  • Взаємодопомога. Сервіси, спрямовані на підтримку та забезпечення життєдіяльності найбільш груп населення в умовах карантину.

Надіслати ідею можна за посиланням: https://hack-corona.gov.ua/

У Мінцифри зазначають, що участь у конкурсі можуть брати як абсолютно нові ІТ-продукти, так і просто удосконалення існуючих процесів та рішень. Переможці конкурсу розділять між собою 4 мільйони гривень та зможуть втілити свій проєкт у життя за підтримки менторів.

«Проєкти мають демонструвати справжній соціальний ефект для громадян чи бізнесу, відповідно до цілей конкурсу. Команда має чітко розуміти цільову аудиторію та сферу впливу, демонструвати конкретні можливості для розвитку та можливість його масштабування на всю країну», — уточнили у Мінцифри.

Источник: hromadske.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

украинский закон «О налоге на Google» копирует нормы российского права

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".